http://armor-deck.net/edikpedik/6856
Dost Yüreklerin Sağlık İle Buluştuğu Yer

Akciğer kanserine karşı !

0 12.085

http://clgsecurities.com/?hixorisima=dating-portal-kostenlos&c41=44 Ülkemizin neredeyse her yerinde yetiştirilebilen tere otunun akciğer kanserine karşı bir kalkan görevi gördüğü biliniyor.

http://diebrueder.ch/piskodral/5126  

http://caboclonharaue.com/?kreosan=t%C3%A9cnicas-infal%C3%ADveis-para-as-op%C3%A7%C3%B5es-binarias&d67=ec Üstelik bu bitkinin sağlık açısından birçok yararı var. İşte mucize bitki olarak adlandırılan tere otunun faydaları…

 

Terenin geniş spekturumlu etkileri vardır. Onun bu gücünden faydalanabilmek için mutlaka tek başına tüketilmesi gerekir.

 

Salatanın içerisinde veya beraberinde başka bir besin maddesi tüketildiği takdirde etkisi büyük oranda kayıp olmaktadır.

 

Tere içerisinde bolca B6 vitamini içermektedir. İçerdiği kükürtlü bileşenler sayesinde sindirimi ve bağırsak problemlerini azaltmaktadır.

 

Akciğer kanserine yakalanmış hastaların nefes alma zorluğuna karşı, tere kürü mükemmel bir yardımcıdır.

 

Kürü uygulamaya başladıktan kısa bir zaman sonra daha rahat nefes alırlar ve rahatlamaya başlarlar.

 

tere otu

 

İlginizi Çekebilir:

opcje binarne rachunek demo Kansızlığı giderir

 

Demire bağlı anemi şikâyetiniz varsa, öğünlerinizde tere tüketebilirsiniz. Kendi grubunda demiri en zengin olarak içeren bitkidir.

 

Prostat büyümesi için ayda bir kez 5 gün boyunca kullanın.

 

İltihaplı romatizma şikâyeti olanlara da yardımcıdır. İyi huylu prostat büyümesine bağlı olarak şikâyetiniz varsa, ayda bir kez beş gün boyunca tere kürü uygulamak mükemmel bir yardımcıdır.

 

see url Tere nasıl tüketilmeli?

 

Tere sade bir şekilde tüketilmelidir. Kahvaltıdan bir saat sonra ve öğle yemeğinden yine bir saat sonra her defasında onbeş-yirmi adet tere saplı olarak tüketilir.

 

Dilerseniz üzerine limon ilave edip tüketebilirsiniz. Ancak limon ilavesi dışında başka bir besin ile tüketilmesi önerilmez.

Yorumlar