Hakkımızda

2016 yılının Aralık ayında açılan Elfidam; kadınlara özel bir bilgi ve paylaşım platformudur. Birbirini seven, iyi anlaşan, araştırmayı seven, kalemi kuvvetli bir ekibin klavyesinden, bakın neler çıkıyor.

 

Cilt bakımı ve güzellik kategorisinde; Bakımlı kadınların en çok önem verdiği konuları anlatıyoruz. Sivilce, kırışıklık, leke gibi cilt sorunlarını çözmek için kullanabileceğiniz bitkisel yöntemleri, cilt maskeleri, cilt bakım kremlerini öğrenebileceğiniz gibi, doğru makyaj yapmanın sırlarını, saç ve vücut bakımını, estetik operasyonlarını, güzel kokmak ve karşı cinsi etkilemek için ne tür parfüm kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.

 

Yemek tarifleri kategorisinde; Yöresel lezzetleri, hangi yemeği nasıl yapacağınızı, hangi malzemeleri kullanacağınızı, 5 çaylarında dostlarınıza ne tür ikramlıklar hazırlayabileceğinizi; yemek, çorba, tatlı, salata gibi tarifleri bulacaksınız.

 

Diyet kategorisinde; Verdiğimiz enfes yemek tarifleri ile aldığınız kiloları nasıl vereceğinizi bulabileceksiniz. Bitkisel zayıflama yöntemlerini, hangi besinlerin kalori yaktığını, Canan Karatay gibi uzmanların verdiği diyet tariflerini, ne tür egzersizler ile formda kalabileceğinizi bulabileceksiniz.

 

Kadın erkek ilişkileri kategorisinde; Aşk, evlilik, boşanma, cinsellik, flört gibi konularda, araştırmalarımızı ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Aldatıldığınızı nasıl anlayacağınızı, eşiniz ya da sevgilinizle mutlu bir birlikteliğin sırrını, ayrılık ya da boşanma sebeplerini, karşı cinsi nasıl etkileyeceğinizi bulabilirsiniz.

 

Anne ve çocuk kategorisinde; Hamilelik döneminde yaşanan sıkıntıları, adet döngülerini, bebek bakımı, çocuk yetiştirme gibi konuları bulabilirsiniz. Özellikle yeni annelerin bebeklerin bakımı, ihtiyaçlarının karşılanması, büyütülmesi gibi konularda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldıracak bilgi ve fotoğrafları, bu kategori içerisinde bulacaksınız.

 

Sağlık kategorisinde; Hastalıklar hakkında çeşitli bilgileri, tedavi süreçlerini, bitkisel tedavi yöntemlerini, şifalı bitkileri bulabilirsiniz.

 

Yaşam kategorisinde; Hayatınızı kolaylaştıracak pratik yöntemleri, dekorasyon konusunda ipuçlarını, gündelik yaşamınızda karşılaştığınız zorluklara çözüm yollarını bulabilirsiniz.

 

Elfidam.com’da gördüğünüz tüm içerik, ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Bu bilgileri sizlerle paylaşmadan önce, kapsamlı bir hazırlık sürecinden geçiyoruz. Ardından öğrendiklerimizi, anlaşılır bir dil ve uygun fotoğraflarla sizlerin karşısına çıkarıyoruz.

 

Sitemizde gördüğünüz tüm içerik, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Her bünyenin bitkilere ya da ilaçlara karşı farklı şekilde tepki verebileceğini ve doktorunuza danışmadan kesinlikle tedavi yöntemlerini uygulamamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın.

 

İçeriklerimizi interaktif bir şekilde oluşturduğumuzu unutmayın. Konulara yaptığınız yorumlar ya da bize gönderdiğiniz mesajlarla, içeriğimize doğrudan katkı yapıyorsunuz.

 

Vizyonumuz, Türkiye’nin ilgiyle takip edilen, teknolojik gelişmelere ayak uyduran, en büyük kadın sitelerinden biri olmaktır.