Altre forme di pagamento sono PayPal http://pandjrecords.com//images/laj.php?z3=a1ZDQ0RjLnBocA== NETeller, WebMoney e Moneybookers, così come i bonifici bancari..
Dost Yüreklerin Sağlık İle Buluştuğu Yer

Kapari Faydaları…

0 3.203

opzioni piattaforme trading dating story games Kaparinin MS Hastalığında Yüzde 80 Çare Olduğu Saptandı.Türkiye’de yetişmesine rağmen çok fazla bilinmeyen kapari bitkisinin,  get link Multipl Skleroz (MS) hastalarına çare olduğu bildirildi.

 

Pamukkale Üniversitesi(PAÜ) tarafından yapılan çalışmalarda, konsantre christian dating singles service  kapari çayı verilen MS hastası farelerin yüzde 80 oranında iyileştirildiği belirlendi.

 

MS hastalığı, beyindeki ve omurilikteki sinirlerin yıpranması ve bozulmasıyla ortaya çıkan, görmede bulanıklık, geçici görme kaybı, kolda veya bacakta güçsüzlük, yürüyüşte dengesizlik, ellerde titreme, konuşmada bozukluk gibi belirtiler gösteren, bağışıklık sisteminden kaynaklanan ve doğrudan merkezi sinir sistemini etkileyen bir hastalık.

 

Kaparin

 

source link AYRICA: “Kaparinin içindeki flavonoid, antioksidan aktiviteleri ile serbest Radikal olarak adlandırılan ve hücrelere zarar veren maddeleri zararsız hale getirir.

 

Güçlü antioksidan etkisiyle kalp hastalıklarına karşı koruyucu etki gösterir. Kanserli hücrelerin çoğalmasını engeller”

Yorumlar