datehookup personals online dating meet singles
Dost Yüreklerin Sağlık İle Buluştuğu Yer

varis bitkisel tedavi

0 5.679

Ağrı, şişlik ve oluşan çirkin görüntüsüyle rahatsız eden  best free online dating sites 2018 variste besinler önemli rol oynuyor. Uzmanlar,  broker opzioni binarie svizzera asma yaprağı, lahana ve rezenenin ilaç gibi geldiğini belirtiyor.

 

Toplardamarların fonksiyonel bir bozukluk sebebiyle genişlemesi sonucu oluşan  rencontre par hasard en anglais varisler yaşam kalitesini düşürüyor.

 

Pek çok hastalıkta olduğu gibi varisin de en sık rastlanan sebebi genetiktir diyen uzmanlar,  go “Genetik yatkınlığın yanı sıra uzun süre ayakta kalınan ya da tam tersi sürekli oturulan bir iş yapılıyorsa, sigara içiliyorsa ve fazla kilo mevcutsa varis görülme olasılığı yüksektir” şeklinde konuşuyor.

 

Ayrıca, “Hamile bayanlarda da kan dolaşımındaki ve hormonlardaki değişiklikten dolayı bu süreçte varis görülür” diyor.

 

Bitkisel tedavisinde ise özellikle flavonoid içeriği zengin olan gıdaların tüketilmesi gerektiğini aktaran uzmanlar besinlerin damarları güçlendirip hasarlardan koruyacağını aktarıyor.

 

Varislerin ilerlemesini durdurmaya ve korunmaya yardımcı şu besinleri tavsiye ediyor.

 

get link Asma yaprakları: Asma yapraklarının kaynatılarak günde 3 kere bir bardak içmek varis hastalığına iyi gelir.

 

enter Rezene: Günde bir bardak olacak şekilde 6 gün devam edin. Varisi kısmen azaltacaktır.

 

opcje binarne martingale Kekik, atkuyruğu otu: Farklı bardaklarda demleyin. Günde 2-3 bardak için.

 

get link Bal: Bir bardak suya bir tatlı kaşığı bal karıştırın. Daha sonra 1 tatlı kaşığı dövülmüş üzerlik tohumu ekleyin. Günde bir bardak ve 2 hafta boyunca için.

Yorumlar